Express-Miejski.pl

Zderzenie dostawczego busa z osobówką w Bardzie. Są poszkodowani [foto] [aktualizacja]

Zderzenie pojazdu dostawczego z osobówką w Bardzie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ulicą Główną i Fabryczną w Bardzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Trzy osoby są poszkodowane. Zablokowany jest wyjazd z miasta.

Do zdarzenia doszło 14 września tuż przed godz 6. Pojazdami marki Ford i Volkswagen podróżowały łącznie trzy osoby - dwóch mężczyzn oraz pasażerka osobówki. Wszystkie zdołały opuścić samochody przed przybyciem służb ratunkowych i znajdują się obecnie pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Ze wstępnych informacji wynika, że wszystkie zostaną zabrane do szpitala celem wykonania dalszych badań.

Ruch na krajowej ósemce odbywa się płynnie. Zablokowany jest natomiast wyjazd z ulicy Głównej na drogę krajową nr 8. Na miejscu działania prowadzi także policja.

[AKTUALIZACJA, godz. 12]: - Mężczyzna jadąc Fordem Transitem drogą krajową nr 8, przewożący pakunki, w trakcie omijania innego pojazdu nie zachował należytej ostrożności i wjechał w Volkswagena, który zbliżał się do skrzyżowania z krajową ósemką. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie dostawczego busa z osobówką w Bardzie. Są poszkodowani [foto]

  2018-09-14 08:08:06

  gość: ~kierowca

  Ten wyjazd z Barda i ten na dole bardzo niebezpieczne sa

 • 2018-09-14 09:02:10

  gość: ~Kierowca

  Dokładnie! Czasami az strach wyjechać. Szczególnie w taką pogodę. Samochody jeżdżą tutaj grubo ponad 80km/h. To na tym skrzyżowaniu powinny byc światła, zamiast w dwóch miejscach w Ząbkowicach. Ciekawe kiedy cos zrobia z tym skrzyżowaniem.. Może kiedy ktoś TFU zginie??!!

 • 2018-09-14 09:13:53

  gość: ~epinefrynafan

  @~Kierowca
  zapytaj swojego włodarza ile wniosków wystosował do odpowiednich organów żeby zaistniałą sytuacje poprawić, a jeszcze w planie ma to żeby zamknąć odcinek od kościoła w dół, wtedy będzie suuuuper, ale ja tamtędy lubię jeździć, bo jazda tamtędy powoduje u mnie skok adrenaliny :):)

 • 2018-09-14 12:04:54

  gość: ~vvv

  Światła już dawno tam powinny być, a nie ustawili światła koło małej krzyżówki w Ząbkowicach przy targu...

 • 2018-09-14 19:15:35

  gość: ~Mieszkaniec gminy

  ostatnio dodany post

  Kierowcy obu pojazdów byli, no z pewnością

REKLAMA