Express-Miejski.pl
OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE

KATEGORIE OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIE: Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji / Operator produkcji

2017-05-30 13:24

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji / Operator produkcji

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) –  z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej (CNC),  uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji / Operator produkcji

miejsce pracy: Komorniki k/ Środy Śląskiej

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (na dziale pokrywania i przygotowania produkcji, obróbki mechanicznej CNC),
  • Wykonanie planów produkcyjnych zgodnie z normami jakości,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (do wyboru),
  • Zdolności manualne,
  • Dobry wzrok.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowych standardach ze stabilną pozycją na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat – podpisana bezpośrednio z firmą Gotec),
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych oraz awansu stanowiskowego,
  • Przyjazną atmosferę umożliwiającą swobodną wymianę doświadczeń,

Oferujemy również pomoc w znalezieniu mieszkania.

W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie, istnieje możliwość otrzymania z Powiatowego Urzędu Pracy bonu na zasiedlenie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w PUP.

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@gotec-group.com lub pocztą:

GOTEC Polska Sp. Z o.o.

Komorniki ul. Polna 7

55-300 Środa Śląska

„Dział Kadr”

W związku z silną ochroną antyspamową – prosimy o telefon pod nr 71/7952904 w celu potwierdzenia przesłania do nas aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 zm.)

ZDJĘCIA

DANE KONTAKTOWE

  • powrót
  • liczba wyświetleń: 929

Pomoc

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenie