FORUM » POWIAT ZĄBKOWICKI regulamin

• Wysoka porażka Orła na zakończenie rundy jesiennej

2014-11-18 09:29:28

Po serii trzech zwycięstw bez straty gola piłkarze Orła Ząbkowice Śląskie polegli na własnym boisku. Biało-niebiescy przegrali aż 2:6 (0:3) z wiceliderem KS Polkowice.

• 2014-11-18 14:37:37

panie "pokemon" daj pan juz pas!!! niech tym klubem zajmie sie inny trener!!

• 2014-11-18 20:02:42

gość: ~ROBERT

Co ty kibic o tym trenerze . Byłes na meczu , Polkowice dobry zespół , ale bramki po błędach Pierzgi . Drugą połowę chłopaki zagrali super , mieli chyba z 4 setki. Fajnie że trener stawia na swoich ,następnego pogonił i nawet nie dał mu pograć ( Pierzga). I nie grał Marlon i Olej(wreszcie zaczął u Stelmacha nieżle grać)

• 2014-11-18 20:11:18

gość: ~jarek

Co ten nawiedzony kibic bredzi . Bez dwóch ludzi ,druga połowa orzeł był lepszy. Z tymi zawodnikami ze szrotu to nawet Murinio nic by nie zrobił. Szacun do Stelmacha że zrobił porządek w szatni i sprowadził na ziemie piłkarzy. Ryzykował , ale postawił na swoich i dobrze zrobił. Bramkarz 3 bramki zawalił.

• 2014-11-18 20:26:50

gość: ~ Fanatyk

Panowie brawa dla chłopaków za drugą połowa i tyle . Prawda jest taka ze trener ryzykowł wyrzucajac piłkarzyków . Wyszło nieżle . Ale zobaczymy po zimie